Skupinové cvičenie

atm_skupina6_1920.jpg
 
 

Feldenkrais skupinové cvičenie

Je nenáročné cvičenie, ktoré nás cez vnímavý pohyb učí pozorovať rôzne oblasti nášho tela. Zisťujeme ako sa vieme hýbať, ktoré pohyby idú s ľahkosťou a ktoré sú ťažkopádnejšie. Oblasti ktoré vypadli z našich pohybových vzorcov nás učí integrovať späť, aby sme telo používali celé a navrátili pohybu prirodzenú harmóniu.

Cvičiť budeme skupinové lekcie ATM® (Awareness through movement – Uvedomenie cez pohyb), v ktorých lektor slovne vedie cvičiacich cez jemné, ale netradičné série pohybov a pomáha upriamiť pozornosť na dôležité detaily pohybu.

Cvičenie je fyzicky nenáročné a je určený pre kohokoľvek kto:

  • chce objavovať alebo skvalitniť kontakt s vlastným telom
  • chce spomaliť a oddýchnuť si od svojich myšlienok
  • venuje sa aktívnemu pohybu a chce optimalizovať svoj výkon

Cvičíme každy UTOROK od 17:30 do 18:30 na Židovskej 1 v Bratislave (Budova BKIS prvé poschodie skúšobňa číslo 108). Na cvičenie je dobré si priniesť voľný pohodlný odev. Na nohy doporučujeme ponožky, prípadne možete cvičiť aj bosí. Je dobré si priniesť aj niečo teplejšie  v chladnejších ročných obdobiach, alebo ak vám býva chladno (mikina, hrubé ponožky, prípadne deku pod seba na podložku). Podložky na cvičenie sú k dispozícii na mieste. Jednorázové vstupné je 8€. Prvá lekcia je zdarma. Je tiež možnosť si zakúpiť permanentku na 4 vstupy, v cene 25€, ktorá je platná 8 týždnov od zakúpenia, alebo na 8 vstupov v cene 40€, ktorá má platnosť 12 týždnov.

Aktuálny program cvičení nájdete TU.